Milí zákazníci, od 1.6. do 1.9. bude pozastavena výroba šperků značky LESVAR z důvodu mateřské dovolené naší Julie, která šperky vyrábí. Objednávky šperků LESVAR přijímáme nejpozději do 26.5. Děkujeme za pochopení a těšíme se, až vám představíme spoustu novinek, které vám tento výpadek vynahradí vaše Tereza & Julia 🤍🤍

Péče o šperky

 

Milé krásky, 

jak jste si jistě všimly, vytváříme pro Vás sezónní trendy šperky, jejichž živostnost přímo závisí na Vaší péči. Díky správnému zacházení s nimi můžete ovlivnit dobu, po kterou Vás budou zdobit. I když při výrobě používáme velmi kvalitní materiály (sterlingové stříbro, rhodiovaná mosaz, pozlacená* rhodiovaná mosaz - 18k žluté zlato / 18k růžové zlato, Swarovski elementy, hedvábné stužky) nemůžeme vyloučit drobné opotřebení vzniklé denním nošením. Proto v zájmu zachování co nejdelší životnosti doporučujeme šperky často nevystavovat přímému kontaktu s vodou a chránit je před stykem s chemickými látkami, parfémy a kosmetikou. Dále podle potřeby doporučujeme šperky čistit jemným hadříkem či speciálním leštícím hadříkem, který zakoupíte v každé drogerii.

 

* pozlacujeme technikou goldfilling, která je na rozdíl od známější metody goldplating mnohonásobně kvalitnější - šperky jsou díky ní mnohem odolnější (zejména při kontaktu s vodou) a mají mnohem delší životnost (při správné péči i doživotní). S goldfilled šperky se nemusíte obávat ani alergie. 

  

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, dejte nám o nich vědět prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu. 

 

Děkujeme

 

Vaše Tereza & Julia

Zpět do obchodu