Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že šperky Lesvar vyrábíme na míru v ateliéru v Německu a odtud je rovnou odesíláme, vztahuje se na ně jiné poštovné, než na šperky Aleyolé. Pokud tedy vaše objednávka obsahuje alespoň jeden šperk značky Lesvar, volte prosím takový způsob dopravy, u kterého je uvedeno LESVAR. Pokud objednáváte pouze šperky Aleyolé, pak můžete vybrat jeden ze způsobů se štítkem ALEYOLÉ. Moc děkujeme Tereza & Julia

Péče o šperky

 

Milé krásky, 

jak jste si jistě všimly, vytváříme pro Vás sezónní trendy šperky, jejichž živostnost přímo závisí na Vaší péči. Díky správnému zacházení s nimi můžete ovlivnit dobu, po kterou Vás budou zdobit. I když při výrobě používáme velmi kvalitní materiály (sterlingové stříbro, rhodiovaná mosaz, pozlacená* rhodiovaná mosaz - 18k žluté zlato / 18k růžové zlato, Swarovski elementy, hedvábné stužky) nemůžeme vyloučit drobné opotřebení vzniklé denním nošením. Proto v zájmu zachování co nejdelší životnosti doporučujeme šperky často nevystavovat přímému kontaktu s vodou a chránit je před stykem s chemickými látkami, parfémy a kosmetikou. Dále podle potřeby doporučujeme šperky čistit jemným hadříkem či speciálním leštícím hadříkem, který zakoupíte v každé drogerii.

 

* pozlacujeme technikou goldfilling, která je na rozdíl od známější metody goldplating mnohonásobně kvalitnější - šperky jsou díky ní mnohem odolnější (zejména při kontaktu s vodou) a mají mnohem delší životnost (při správné péči i doživotní). S goldfilled šperky se nemusíte obávat ani alergie. 

  

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, dejte nám o nich vědět prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu. 

 

Děkujeme

 

Vaše Tereza & Julia